Informativa 2011 - vabljeni!

V petek, 21. in v soboto, 22. januarja bo na Gospodarskem razstavišču že tretje leto zapored potekal največji vseslovenski sejem izobraževanja, štipendiranja in zaposlovanja – Informativa 11. Na dogodku bosta kot partnerja sodelovali Študentska organizacija Slovenije (ŠOS) in Dijaška organizacija Slovenije (DOS). Vstop bo za vse obiskovalce prost.

Na vseslovenskem predinformativnem dnevu se bodo predstavile srednje šole in šolski centri, vse štiri slovenske univerze s svojimi članicami, samostojne visokošolske institucije, vse višje strokovne šole, institucije, ki ponujajo dodatna izobraževanja in drugi. Predstavljeni bodo različni poklici, študij in prakse doma in v tujini, različne vrste štipendij, v okviru predavanj pa se bo mogoče seznaniti s temami kot so: karierna in osebnostna rast, programi mobilnosti na področju izobraževanja in usposabljanja, diploma in magisterij v tujini, podjetništvo, Wikileaks, in še in še. Po besedah organizatorjev, bo po obisku Informative 2011 stavek, ko bom velik/a, bom … lažje izpolniti.

Več na www.informativa.si