Vabimo k oddaji podpisa proti Zakonu o malem delu!

Če Zakon o malem delu stopi v veljavo:

Mladi ne bomo imeli več zaposlitev za določen ali nedoločen čas, ampak malo delo brez socialne varnosti ter dostojnih prejemkov, saj nam bodo vsi namesto redne zaposlitve ponujali malo delo.

Študentje zaradi povečanega obsega ponudbe del (s 190.000 dijakov in študentov na 800.000 dijakov, študentov, brezposelnih in upokojencev) več ne bomo dobili dela ali pa bomo prejemali le najnižji možen prejemek oz. najnižjo urno postavko, ki nam bo omogočala slab zaslužek.

Bodo upokojencem namesto zaslužene pokojnine ponujali malo delo, da si malce popravijo svoj socialni položaj.

Če želite, da Slovenija ostane socialna država, kjer bomo vsi lahko delali in od svojega dela živeli in če želite, da delo ostane vrednota in ne element izkoriščanja, potem od 3. januarja do 6. februarja 2011 dajte svoj podpis za razpis naknadnega zakonodajnega referenduma za Zakon o malem delu na svoji Upravni enoti v času delovnih in s tem dajte podpis PROTI MALEMU DELU.

Poslovni čas Upravne enote Brežice

ponedeljek od 8.00 do 15.00 ure

torek od 8.00 do 15.00 ure

sreda od 8.00 do 18.00 ure

četrtek od 8.00 do 15.00 ure

petek od 8.00 do 13.00 ure

sobota *od 8.00 do 12.00 ure

* vsaka prva sobota oziroma druga sobota, če pride prva na državni praznik ali drug z zakonom določen dela prost dan.

V priponki še primer praznega in izpolnjenega obrazca.